Radio 5

Czwarte zwycięstwo Ślepska

Cztery zwycięstwa, tylko jedna porażka i trzecie miejsce w tabeli – to dotychczasowy dorobek siatkarzy Ślepska Suwałki. W sobotę suwalczanie przed własną publicznością pokonali SMS Spała 3:1 i w tabeli I ligi awansowali o dwie lokaty. Zespół gości, w którego składzie gra wielu utytułowanych siatkarzy, sobotniego wieczoru był tylko tłem dla doskonale dysponowanych suwalczan. Najbardziej wyrównany był pierwszy set, w którym Ślepsk wygrał 26 do 24. Drugie starcie wygraliśmy pewnie, do 17, i było już 2:0. Lekka zadyszka przyszła w trzeciej odsłonie. Siatkarze Spały przejęli inicjatywę i wygrali 18:25, ale później wszystko wróciło do normy. W czwartym secie znów górował Ślepsk, który pokonał rywala do 19 i całe spotkanie wygrał 3:1. MVP  meczu został rozgrywający Ślepska Vitali Szczytkov. Kolejne spotkanie suwalscy siatkarze również rozegrają w Suwałkach. W sobotę do Suwałk przyjedzie ostatnia drużyna w tabeli – CAMPER  Wyszków.