Radio 5

Espadon Szczecin – Ślepsk Suwałki 1:3

Maraton pełen zwycięstw. Siatkarze Ślepska Suwałki rozegrali 4 spotkania w przeciągu 8 dni i wszystkie zakończyły się zwycięstwem. W dziewiątej kolejce siatkarskiej I ligi suwalczanie pokonali w Szczecinie Espadon 3:1. Gospodarze po ośmiu kolejkach zajmowali trzecie miejsce w tabeli i tracili tylko jeden punkt do Ślepska. Starcie w czołówce tabeli lepiej rozpoczęli siatkarze Espadonu, którzy pierwszego seta wygrali 25:18. Później do głosu doszli jednak goście. W drugim secie Ślepsk wręcz znokautował rywali wygrywając 25:13. Później spotkanie się wyrównało, ale to suwalczanie wychodzili z tych starć zwycięsko. 25:23 w trzecim secie, 25:19 w czwartym i całe spotkanie siatkarze Ślepska wygrywają 3:1. MVP meczu został Vitalij Szczytkov. W tabeli Ślepsk umacnia się na drugim miejscu. Prowadzi SMS Spała, która wygrała swoje spotkanie z Krispolem Września 3:0. Trzeci w tabeli GKS Katowice traci do prowadzącej dwójki 4 punkty. Następne spotkanie w sobotę. Do Suwałk przyjedzie KPS Siedlce.