Radio 5

Grand Prix tenisa o Puchar Prezydenta Suwałk

10 par z Suwałk, Sejn, Augustowa, Olecka i Bakałarzewa wzięło udział w pierwszym z trzech turniejów deblowych Grand Prix tenisa o Puchar Prezydenta Suwałk. Każda para miała zagwarantowane zagranie przynajmniej dwóch meczów. Zwycięzcami pierwszego turnieju została para suwalsko-bakałarzewska Robert Usarek i Karol Szymański. W finale okazali się lepsi od suwalskiej pary Krzysztof Pietranis i Piotr Matulewicz, których pokonali 9:7. W meczu o trzecie miejsce Bogdan Frydrych z Sejn i Andrzej Karniej z Olecko pokonali Filipa Olszewskiego i Roberta Grochowskiego z Suwałk 9:2. Drugi turniej deblowy odbędzie się 20 sierpnia na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 17.