Radio 5

Ślepsk nie zagra w finale

Ślepsk Suwałki nie zagra o mistrzostwo I ligi. W piątym, decydującym o awansie spotkaniu z SMS-em PZPS Spała, suwalczanie przegrali 1:3 i pozostała im walka o brązowy medal. Mecz w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach lepiej rozpoczęli gospodarze, wygrywając w pierwszym secie 25:22. Później punktowali już tylko goście. Siatkarze ze Spały wyrównali w drugiej odsłonie po zwycięstwie 25:19. Trzecie, bardzo wyrównane starcie również rozstrzygnęli na swoją korzyść 28:26. Czwarty i ostatni set to już zdecydowana dominacja siatkarzy SMS-u. Goście wygrali 25:15 i całe spotkanie 3:1. Dzięki zwycięstwu SMS PZPS Spała zagra w finale z GKS Katowice, a Ślepsk powalczy o brązowy medal z Espadonem Szczecin.