Radio 5

Ślepsk w VI rundzie Pucharu Polski

Ślepsk Suwałki w VI rundzie Pucharu Polski. Po wczorajszym, ligowym zwycięstwie 3:2 z Krispolem Września, dziś obie ekipy stanęły naprzeciw siebie w meczu pucharowym. Pierwszy set, tak jak w sobotę, zakończył się wynikiem 25:18. Tym razem jednak to suwalczanie byli górą. Drugie starcie również wygrał Ślepsk 25:17 i wszystko wskazywało na to, że rywal już się nie podniesie. Siatkarze z Wrześni nie zamierzali jednak tak szybko opuścić pucharowych zmagań. Trzeciego, bardzo wyrównanego seta wygrali 28:26, czwartego 27:25 i na tablicy widniał wynik 2:2. 5-setówki to w tym sezonie domena siatkarzy z Suwałk, co po raz kolejny udowodnili – decydujące starcie wygrali 15:12 i mogli cieszyć się z awansu do następnej fazy turnieju. W VI rundzie zaplanowanej na 9.12 Ślepsk na wyjeździe zmierzy się ze zwycięzcą meczu SMS II Spała – Omis Ostrołęka.