Radio 5

„Unihokej – zdrowie i zabawa”

Turniej unihokeja dla dziewcząt i chłopców urodzonych w roku 2003 oraz młodszych pod nazwą „Unihokej – zdrowie i zabawa” odbył się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Suwałkach. W sumie w zawodach udział wzięło 10 drużyn z Suwałk, Jasionówka, Nowinki i Gródka. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa z Gródka, która wygrała wszystkie spotkania i zajęła pierwsze miejsce. Podium uzupełniły dwie drużyny z Jasionówka. Natomiast w rywalizacji chłopców zwyciężyła  drużyna  Jasionówka I, która w finale pokonała Szkołę Podstawową numer 4 z Suwałk 7:1. Trzy najlepsze drużyny otrzymały medale oraz puchary, zaś pozostałe dyplomy. Organizatorzy nagrodzili także najlepsze w tym dniu zawodniczki i zawodników nagrodami rzeczowymi. Organizatorem turnieju był klub UKS Orły Suwałki.