Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce 3:0

28.11.2015

Trwa doskonała passa Ślepska Suwałki. Dziś (sobota) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach biało-niebiescy 3:0 pokonali KPS Siedlce i wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli. Gospodarze spotkania od początku narzucili rywalom swój styl gry i w pierwszym secie wręcz znokautowali gości, wygrywając 25:10. W drugim secie mecz się wyrównał i to siatkarze z Siedlec kilkukrotnie odskakiwali suwalczanom na dwa punkty. Goście prowadzili już 24:21 i byli o krok od wygrania seta, ale doskonale dysponowani siatkarze z Suwałk odrobili straty i ostatecznie wygrali 28:26. W trzeciej odsłonie wszystko wróciło do normy. Ślepsk utrzymywał kilkupunktowe prowadzenie, wygrał 25:18 i w całym spotkaniu 3:0. Było to dziewiąte zwycięstwo suwalczan na dziesięć rozegranych spotkań w I lidze. MVP meczu został Krzysztof Andrzejewski.