Adrian i Natalia z pucharami Polski

18.11.2019

Ełk

Adrian Krukowski i Natalia Kuczewska z MKB „Mazur” Ełk z pucharami Polski w boksie.

Ełczanie reprezentowali swoje miasto i klub podczas, rozgrywanego w ubiegłym tygodniu (13-17.11.2019) w Grudziądzu, Pucharu Polski Kadetów i Kadetek w boksie.

Natalia startowała w kategorii wagowej 46 kg. Droga do sukcesu nie była łatwa, ponieważ ełczanka musiała pokonać trzy zawodniczki. W pierwszej walce wygrała 3:0 z Oliwią Dziekańską z UKS „Włókiennik” Łódź. Następnie pokonała 2:1 Dorotę Wawżyszczyk z „Akademii boksu” Jaworzno. W walce finałowej zwyciężyła 3:0 z Izabelą Iwaniuk z klubu „Niedźwiedź” Kętrzyn.

Adrian Krukowski walczył w kategorii 69 kg. Ełczanin drogę do finału wywalczył sobie, pokonując trzech przeciwników na zawodach w Poznaniu. W Grudziądzu odbyła się walka finałowa, w której Adrian pokonał Maksymiliana Szymańskiego z KS „Warta” Śrem.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki otrzymanej dotacji z Urzędu Miasta i Powiatu w Ełku na rozwój sportu.

Źródło: Radio 5