Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki 3:1

28.01.2021

Zawiercie

Siatkarze Ślepska Malowu Suwałki przegrali w środę (27.01.21) 1:3 z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Był to zaległy mecz 5. kolejki PlusLigi.

W pierwszym secie zwyciężyli suwalczanie. W kolejnych setach sukces odniosła drużyna z Zawiercia, czego efektem było zwycięstwo w całym meczu 3:1.

Kolejnym rywalem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki będzie PGE Skra Bełchatów. Początek rywalizacji w Bełchatowie w poniedziałek (01.02.21) o godzinie 15:00.

Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (32:34, 25:19, 27:25, 25:13)

MVP: Garrett Muagututia (Aluron CMC Warta Zawiercie)

Aluron CMC Warta Zawiercie: Niemiec (20), Malinowski (20), Flavio (16), Cavanna (16), Orczyk (10), Muagututia (16), Żurek (libero) oraz Gjorgiev, Bociek, Halaba (1).

Ślepsk Malow Suwałki: Rousseaux (18), Klinkenberg (7), Warda (6), Bołądź (29), Sapiński (4), Tuaniga (2), Czunkiewicz (libero) oraz Waliński, Szwaradzki (1), Rudzewicz (1), Gonciarz, Rohnka (5).