Arena Grand Prix

26.02.2018

Zawodnicy MUKS Olimpijczyk Suwałki wystartowali w zawodach ogólnopolskich Arena Grand Prix, które odbyły się w ubiegły weekend w Kozienicach. Były to pierwsze zawody w 2018 roku otwierające cykl startów zawodników przygotowujących się do Mistrzostw Polski. Klub w kategorii 15-latek reprezentowała Aleksandra Domoradzka, która wystartowała w siedmiu konkurencjach i w każdej zajęła wysokie lokaty – 2,3 i 4 miejsca. Piotr Lenczewski startował w kategoriach wiekowych 15-latków i uplasował się na 5, 6 i 8 miejscu. W najmłodszej kategorii wiekowej wystąpił jeden reprezentant Suwałk – Filip Kosiński. Był to jego pierwszy występ na zawodach rangi Grand Prix. Wystąpił w sześciu konkurencjach, z czego w czterech zajął pierwsze miejsce.