Awans MKS-u, porażka Mamr

07.04.2016

Ełczanie w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Wczoraj w Białej Piskiej MKS pokonał tamtejszy ZNICZ 1:3. Bramki strzelali: w 17 minucie Darda, w 29 Jackiewicz, a 55 Tuttas. Honorowe trafienia dla Znicza w zaliczył w  57 minucie Mleczek.

Ćwierćfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski nie dla piłkarzy Mamr Giżycko. W środę czwartoligowcy znad Niegocina polegli u siebie w starciu 1/8 WPP z grającą klasę wyżej Romintą Gołdap. Goście objęli prowadzenie w 47. minucie po golu Konrada Piwki, niespełna kwadrans później wynik spotkania na 0:2 ustalił Bartłomiej Wierzbicki. Mamry kończyły mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Mariusza Machniaka w 81. minucie.

To już trzecia z rzędu wiosenna porażka giżycczan. Dwie wcześniejsze podopieczni trenera Mariusza Niedziółki ponieśli w lidze, ulegając Tęczy Biskupiec 0:2 i Warmiakowi Łukta 2:4.