Bardzo dobry start karateków z Olecka

18.11.2019

Olecko/ Maków Mazowiecki

Bardzo dobry start zawodników z Olecka na Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate Kyokushin. Rywalizacja odbyła się w minioną sobotę (16.11.), w Makowie Mazowieckim.

Jak informuje Wojciech Rejterada, trener oleckiej Szkoły Sztuk Walki Karate Kyokushin, Mistrzostwo Polski wywalczyła Kinga Kuklińska w kategorii kumite juniorek do 55 kg. W kategorii tej o miano najlepszych rywalizowało 21 zawodniczek.
Srebro w tej samej kategorii wywalczyła Andżelika Dobrzyń, a brąz Dominika Wojciechowska.

Filip Maksimowicz wywalczył drugie miejsce w kategorii kumite mężczyzn młodzieżowców powyżej 80 kg.

Olecka Szkoła Sztuk Walki Karate Kyokushin uplasowała się na drugim miejsce w klasyfikacji drużynowej juniorów.

Źródło: M. Rejterada