Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Bez niespodzianki w meczu 1/8 Finału Pucharu Polski w Futsalu

24.02.2021

Ełk

Nie było niestety niespodzianki w meczu 1/8 Finału Pucharu Polski w Futsalu.

We wtorek (23.02) w hali Zespołu Szkół Sportowych w Ełku, występująca w roli gospodarzy drużyna HOTEL ROBERTS PORT MIKOŁAJKI uległa obrońcy trofeum i aktualnemu wiceliderowi tabeli Futsal Extraklasy, CONSTRACT-owi LUBAWA 2 do 5.

Podopieczni Cezarego Samborskiego nie mają jednak czego się wstydzić, bo zagrali naprawdę dobre spotkanie i z tak utytułowanym i naszpikowanym gwiazdami zespołem walczyli jak równy z równym.

-Jestem bardzo zadowolony z postawy moich piłkarzy – powiedział po spotkaniu trener gospodarzy, Cezary Samborski. – Byliśmy skazani na pożarcie, a tymczasem do remisu zabrakło niewiele

Grę drużyny HOTELU ROBERTS docenił także trener gości – Dawid Grubalski. Zrealizowaliśmy założenia przedmeczowe, jesteśmy w ćwierćfinale, ale łatwo nie było.

HOTEL ROBERTS PORT MIKOŁAJKI , to tegoroczny zwycięzca Wojewódzkiego Pucharu Polski w Futsalu. Drużyna , na co dzień nie uczestniczy w rozgrywkach ligowych, chociaż biorąc pod uwagę to, że w Pucharze z roku na rok idzie lepiej, właściciel HOTELU i menadżer zespołu, pan Robert Śliwowski opcji ligowej nie wyklucza…

Źródło: Radio 5
Autor: ts