Srebro i brąz Piotra Sadłowskiego

02.04.2016

Dużym sukcesem Piotra Sadłowskiego zakończyła się rywalizacja w Międzynarodowych zawodach pływackich na Cyprze w Limassol. Pierwszego dnia suwalczanin wywalczył brązowy medal w wyścigu sztafetowym 4×200 metrów stylem dowolnym oraz osiągnął trzeci czas w wyścigu indywidualnym na 100 metrów stylem dowolnym. W tym wyścigu Piotr nie zajął jednak miejsca na podium, gdyż występował poza konkurencją. W drugim dniu Międzynarodowego Wielomeczu Pływackiego Juniorów zawodnik Klubu MUKS Olimpijczyk Suwałki wywalczył srebrny medal wraz z pozostałymi zawodnikami reprezentacji w wyścigu sztafetowym 4×100 m stylem dowolnym z czasem 3:30:99 . Polska Reprezentacja Juniorów w tym wyścigu ustąpiła miejsca na podium jedynie Brazylii.