Brązowy medal Oliwi Łukomskiej

19.03.2018

Brązowy medal Mistrzostw Polski K1 w kickboxingu, które rozgrywane były w miniony weekend w Warszawie,  zdobyła reprezentująca Szkołę Walki Thor Oliwia Łukomska. Startująca w kategorii 48 kg zawodniczka przegrała z późniejszą mistrzynią Polski. Barwy Thora reprezentował również Mateusz Cimochowski w kategorii 75 kg. Ełczanin pierwszy pojedynek toczył z utytułowanym i walczącym zawodowo Tomaszem Brotoniem. Mateusz nie oddał łatwo zwycięstwa, jednak uległ bardziej doświadczonemu zawodnikowi i zakończył start bez medalu. Wyjazd na zawody współfinansowany był z budżetu miasta Ełku. A już w niedzielę 8 kwietnia kolejna odsłona Ełckiej Ligi Kickboxingu. Walki odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2. Wstęp jest wolny.