Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Były emocje, zabrakło punktów

12.11.2017

Wynikiem 27:32 zakończyło się niedzielne (12.11.) spotkanie ełckiego Szczypiorniaka z Bestiosem Białystok. Pierwszy mecz o punkty w tym sezonie zakończył się niestety niepowodzeniem ełczan. Gospodarzom nie pomógł nawet doping kibiców w hali ełckiego MOSiR-u. Mecz rozegrany został w Ełku na prośbę Zarządu Sportowego Bestios Białystok.

To czego z pewnością nie brakowało podczas spotkania to emocje, a walka o punkty toczyła się do samego końca. Nadzieję na dobry wynik dał początek spotkania, kiedy to drużyny walczyły jak równy z równym. Jednak jak przyznaje kapitan Ełckiego Klubu Sportowego Szczypiorniak Artur Bućko – brak skupienia w zespole i szereg błędów ełczan pozwoliły drużynie gości na objęcie przewagi i zakończenie pierwszej połowy wynikiem 11:14. Wyrównać wynik na 25 do 25 ełczanom udało się dopiero w 52. minucie. Niestety nie na długo. Mogący pochwalić się lepszą kondycją goście do zakończenia spotkania zdobyli jeszcze 7 trafień, ełczanie jedynie 2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 27:32 dla gości.

Następny mecz ełczanie zagrają „u siebie” 03 grudnia o godzinie 17:00.

Udział EKS Szczypiorniak w III podlaskiej lidze piłki ręcznej jest współfinansowany z budżetu ełckiego Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego.