Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Dwa remisy i zwycięstwo

16.04.2018

Wigry Suwałki w wyjazdowym spotkaniu 26. kolejki Nice I Ligi zremisowały w Opolu z Odrą Opole 0:0. Okazji do strzelenia bramek nie brakowało zarówno gościom jak i gospodarzom, ale świetnie spisywali się bramkarze obu ekip – Hieronim Zoch oraz Mateusz Kuchta. Remis w Opolu sprawił, że biało-niebiescy awansowali na 3. miejsce w pierwszoligowej tabeli. Kolejne spotkanie Wigry rozegrają na Stadionie Miejskim w Suwałkach, w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 15:30. Rywalem podopiecznych Artura Skowronka będzie Zagłębie Sosnowiec.

W meczu 20. kolejki IV ligi piłkarskiej, Wigry II Suwałki pokonały MKS Mielnik 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 78. minucie spotkania Kacper Cimochowski.

W tej samej klasie rozgrywkowej, remis wywalczyła drużyna Sparty Augustów. Podopieczni Karola Salika w meczu z Magnatem Juchnowiec Kościelny zremisowali 2:2. Bramki dla Sparty zdobył Krupiński w 3. oraz 53. minucie spotkania.