Kolejna porażka Mamr

07.05.2018

Drugiej porażki w rundzie wiosennej doznali piłkarze Mamr Giżycko. W sobotę (5.05) podopieczni Zbigniewa Marczuka rozegrali mecz z liderem tabeli Zniczem Biała Piska, ulegając im 0:4. Przegrana zepchnęła czwartoligowy zespół na szóste miejsce w tabeli.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando lidera, który stworzył kilka groźnych sytuacji. A tuż po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy zaczęli zdobywać punkty.
Mateusz Jambrzycki ze Znicza Biała Piska nie dał szans obronie i precyzyjnym uderzeniem pokonał golkipera gospodarzy, Karola Murawskiego.

W sobotnie popołudnie (05.05.)na giżyckim stadionie padły jeszcze trzy gole. Było to dziewiętnaste zwycięstwo Znicza i jednocześnie siódma porażka Mamr w bieżących rozgrywkach.