Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

16.01.2019

Olecko

Koncertowy Dzień Babci i Dziadka w Olecku. Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki „MAZURY GARBATE” zaprasza seniorów z rodzinami na koncert, podczas którego wystąpią ze specjalnym programem dzieci i sami seniorzy.

W najbliższą niedzielę, (20 stycznia) w sali kina „Mazur”, wystąpią Elfy – czyli grupa dziecięca z Przedszkola „Kubuś i Przyjaciele”, zespół taneczny „Smyki” z ROK-u, uczniowie S.P. nr 1. w Olecku oraz finaliści konkursu „Gratka dla nastolatka” (Zuzanna Jarosz, Amelia Jarosz, Dominik Jackiewicz, Marlena Kempisty, Natalia Sadłowska, Nadia Romotowska i Natasza Wiszniewska).

Zwieńczeniem muzycznego Dnia Babci i Dziadka będzie występ zespołu „Oleckie Echo”, który zaprezentuje największe szlagiery sprzed lat. Zespół swoimi występami uświetnia imprezy okolicznościowe, uczestniczy w festiwalach, festynach i przeglądach zespołów, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Koncertował także na Litwie – Wilno i Druskienniki, zaś w maju 2018 roku brał udział w XXI Festiwalu Zespołów Polonijnych w Niemenczynie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Autor: SzK