Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Łomżynianie nie byli gościnni

02.09.2018

Ełk

Wynikiem 3:1 zakończył się wyjazdowy mecz ełckiego Mazura w kolejnej kolejce rozgrywek o mistrzostwo III ligi. Tym razem Mazurowcy starli się w Łomży z tamtejszym ŁKS 1926 Łomża.
Pierwszą bramkę ełczanie stracili w 30 minucie; strzelcem był Eryk Rakowski. Druga połowa, to wyrównana walka obu zespołów. Dobra postawa Mazura doprowadziła do wyrównania. W 79. minucie gola dla ełczan zdobył Mariusz Łapiński. Niestety, końcówka meczu, to strzeleckie popisy zawodników z Łomży. Do ełckiej bramki trafiali: w 87. minucie Cezary Demianiuk i w 90. minucie Damian Gałązka. Mecz zakończył się zwycięstwem ŁKS-u 3:1.

Dużo lepiej poradzili sobie piłkarze Znicza Biała Piska. Tym razem u siebie podejmowali Victorię Sulejówek. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1.

Już w najbliższą środę Mazur w Ełku podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek meczu godzina 17.00. Piłkarze Znicza Biała Piska zmierzą się z drugą drużyną Legii.

Mazur po 5. kolejce ligi jest 15. a Znicz 7. w tabeli III Ligi. Liderem jest Polonia Warszawa.

Źródło: Radio 5, MKS Mazur Ełk