Mamry na trzecim miejscu w tabeli

04.06.2018

Giżycko

Mamry na trzecim miejscu w tabeli! W sobotnim (02.06.) meczu, rozegranym na wyjeździe, piłkarze znad Niegocina okazali się faworytami pokonując 4:0 znacznie niżej notowaną Pisę Barczewo. Dzięki zwycięstwu czwartoligowi piłkarze Mamr na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Zbigniewa Marczuka całkowicie zdominowali rywala, a zwycięstwo mogło być znacznie wyższe. Już w 8. minucie precyzyjnym strzałem popisał się Jan Sidorowicz, chwilę później ten sam zawodnik miał okazję na zdobycie bramki, oddając strzał w poprzeczkę. Wynik spotkania nie uległ zmianie aż do 35. minuty – wówczas to za sprawą Rafała Dardy Mamry podwyższyły wynik na 2:0. W drugiej połowie giżycczanie nadal kontrolowali wydarzenia na boisku, stwarzając sobie kilka dogodnych okazji do zmiany wyniku. Wykorzystali dwie odnosząc tym samym 13. zwycięstwo w tym sezonie. Kolejnym przeciwnikiem Mamr będzie Unia Susz, zajmująca piąte miejsce ze stratą jednego punktu do drużyny Mamr.

Źródło: Mamry Giżycko