Mamry ograły wicelidera

30.05.2016

Niespodzianka na stadionie w Giżycku! Niepewni utrzymania piłkarze miejscowych Mamr przerwali wspaniałą passę wicelidera czwartej ligi Motor Lubawę (siedem zwycięstw z rzędu), wygrywając z nim aż 4:1. Pierwszego gola dla gospodarzy już w 2. minucie zdobył Mariusz Machniak, wyrównał Marek Śnieżawski z rzutu karnego 10 minut później, a w drugiej połowie fantastyczną partię rozegrał napastnik „Gieksy” Damian Mazurowski.  Popularny „Mazak” zaliczył klasycznego hat-tricka, dobijając lidera strzałem z rzutu karnego. Mamry utrzymały siódme miejsce w tabeli, na dziś – na trzy kolejki przed końcem rozgrywek – gwarantujące pozostanie w czwartej lidze. W najbliższa sobotę giżycczanie podejmą piątą w stawce Zatokę Braniewo.