Mazur Ełk gubi punkty

09.11.2019

Ełk

W sobotę, 9 listopada, na stadionie miejskim w Ełku, piłkarze Mazura zremisowali z drużyną Olimpii II Elbląg.

Gospodarze od 54 minuty przegrywali 0-1. Wyrównanie przyniosło im trafienie Woźniaka w 58 minucie, zza pola karnego. Spotkanie skończyło się wynikiem 1-1.

Mecz ten odbywał się w atmosferze sensacji, ponieważ dzień wcześniej zarząd Mazura podał się do dymisji. Nie do końca było też wiadomo, czy gospodarze w ogóle wyjdą na murawę, bo przez ostatni tydzień zawodnicy odmawiali treningów.

Jak zaznacza trener Mazura, Przemysław Kołłątaj, brak treningu był widoczny i był to jeden z powodów utraty punktów.

Po meczu rozmawialiśmy także z kapitanem Mazura, Mariuszem Łapińskim, który deklaruje, że piłkarze będą trenować oraz dokończą rundę jesienną.

Po 15 kolejkach Mazur Ełk zajmuje 8. miejsce w tabeli IV Ligi z 20 punktami. Kolejne spotkanie piłkarze Mazura zagrają na stadionie miejskim w Ełku z Mamrami Giżycko. Mecz 16 listopada, o godzinie 13.00.

Źródło: Radio 5