Mistrzowie Polski w Kick – Boxingu

19.06.2017

Trzech gołdapian zdobyło tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w Kick-Boxingu. Zawody odbyły się w ubiegły weekend w Nisku w województwie podkarpackim. Głównym organizatorem była Służba Więzienna. W zmaganiach wzięło udział 133 zawodników reprezentujących różne formacje oraz służby. Na turnieju nie zabrakło przedstawicieli naszego regionu. Aż trzech gołdapian zajęło pierwsze miejsce w swoich kategoriach. To starszy szeregowy Damian Szafran i starszy kapral Krystian Matyszczyk oboje z 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego oraz Adam Chrzanowski gołdapianin reprezentujący Komendę Stołeczną Policji w Warszawie. Trzecie miejsce w zmaganiach zajął kapral Sebastian Wiszniewski gołdapianin z 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie.