Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Na cztery łapy odc. 16

07.02.2018

Franek, 6-letni pies z dramatyczną przeszłością, poszukuje domu. Franek został odebrany dotychczasowym właścicielom. Teraz zwierzę znajduje się pod opieką Fundacji „Zwierzęta Niczyje”. Jego historię w środę (07.02) w audycji „Na cztery łapy” przedstawiła Anna Walijewska-Maksymowicz, prezes fundacji. – Dostaliśmy zgłoszenie, że pies jest przywiązany łańcuchem do siatki, bez dostępu do budy, wody i pożywienia. Franek jest psem po przejściach, reaguje lękiem na uniesioną dłoń, ma też przepuklinę pourazową. Prawdopodobnie był bity. – dodaje Maksymowicz.

Podczas spotkania mieliśmy też okazję pokazać Lady, suczkę Aleksandry Koman. Lady została wzięta ze schroniska siedem lat temu. Szybko skradła serce wszystkich domowników.  – To ona nas wybrała – powiedziała Koman. – Zachęcam do adopcji psów ze schroniska, to zapowiedź wiernej i wdzięcznej przyjaźni na czterech łapkach.

Poniżej prezentujemy nagranie z tego spotkania. Audycji „Na cztery łapy” można posłuchać w każdą środę o godzinie 13:20 na antenie Radia 5. Wierzymy, że podopieczni fundacji: psy, koty i inne czworonożne istoty znajdą nowe, kochające domy.