Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Na cztery łapy odc. 3

18.10.2017

Marusia, porzucona urocza suczka szuka kochającego domu. To kolejna bohaterka audycji Radia 5 „Na 4 łapy”. Marusia razem ze swoim rodzeństwem i mamą, znalazły się pod opieką Fundacji na początku września tego roku. Udało się już znaleźć domy dla mamy i piątki szczeniąt. Marusia została sama.

Jej historię opowiedziały Anna Walijewska- Maksymowicz, prezes Fundacji Zwierzęta Niczyje wraz z mamą Katarzyną Walijewską, członkiem i podporą Fundacji. Podczas spotkania mieliśmy też okazję poznać Yuki, dziesięcioletnią suczkę pani Katarzyny. Yuki została adoptowana ze schroniska sześć lat temu. Jest dorodnym psem, w typie amstafa. Mimo groźnego wyglądu i bólu, spowodowanego postępującym nowotworem, Yuki jest oazą spokoju. Chętnie pracuje z dziećmi, dogaduje się też z innymi zwierzętami.

Poniżej prezentujemy nagranie z tego spotkania. Audycji „Na cztery łapy” będzie można posłuchać w każdą środę o godzinie 13:20. Wierzymy, że jej bohaterowie: psy, koty i inne czworonożne istoty zdobędą serca słuchaczy i znajdą nowe, dobre domy. Tuż po audycji, jej wideo skrót będzie prezentowany na radio5.com.pl