Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Na cztery łapy odc. 31

06.06.2018

Maleńka, kilkutygodniowa, biało-czarna suczka była bohaterem kolejnego odcinka audycji „Na cztery łapy”. Szczenię nie ma jeszcze imienia, została znaleziona wraz z rodzeństwem na żwirowni nieopodal Suwałk. Część rodzeństwa szybko znalazła już domy. Pozostała dwójka nadal czeka.
– Szczeniaki potrzebują dużo uwagi – mówiła w środę (06.06) w audycji Anna Walijewska-Maksymowicz, prezes Fundacji Zwierzęta Niczyje.

Podczas audycji prezes zapraszała także na „Bieg na cztery łapy”, który Fundacja Zwierzęta Niczyje organizuje wspólnie z Fundacją Kierunek Ultra. Bieg odbędzie się 17 czerwca o godz. 11 nad Zalewem Arkadia w Suwałkach. Wydarzenie ma zwrócić uwagę na problem bezdomności oraz porzuceń psów, zwłaszcza w sezonie letnim. Dedykowany jest wszystkim niechcianym, krzywdzonym i spędzającym całe życie w schronisku psom.

Audycji „Na cztery łapy” można posłuchać w każdą środę o godzinie 13:20 lub na radio5.com.pl. Wierzymy, że podopieczni fundacji: psy, koty i inne czworonożne istoty znajdą nowe, kochające domy.

Źródło: Radio 5
Autor artykułu: KW
Zdjęcie: Radio 5