Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Na cztery łapy odc. 32

13.06.2018

Suwałki

Bora, siedmiomiesięczna biszkoptowa suczka, była bohaterem kolejnego odcinka audycji „Na cztery łapy”. Bora wraz z dwójką rodzeństwa została znaleziona na bagnach. Wszystkie pieski miały zawiązane druty na szyi. Szczęśliwie zostały odnalezione i przekazane pod opiekę Fundacji Zwierzęta Niczyje. Dwójka rodzeństwa znalazła już kochające domy. Została Bora. Jej historię w środę (13.06) w 32. odcinku audycji przedstawiała Anna Walijewska-Maksymowicz, prezes FZN.

Podczas audycji mogliśmy poznać także Herę, kolejną podopieczną fundacji. Hera została znaleziona na ulicy Suwałk z zerwanym łańcuchem, przypiętym do szyi. To radosna, pogodna suczka. Ma około dwóch lat. Jest też sporym psem, co niestety odstrasza adoptujących. – Hera w domu jest bardzo grzeczna, jej wielkość w niczym nie przeszkadza. Do adopcji trzeba trochę serca i czasu, to jest najważniejsze – mówiła Joanna Chrapowicka, wolontariuszka Fundacji Zwierzęta Niczyje.

Audycji „Na cztery łapy” można posłuchać w każdą środę o godzinie 13:20 lub na radio5.com.pl. Wierzymy, że podopieczni fundacji: psy, koty i inne czworonożne istoty znajdą nowe, kochające domy.