Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Piłka nożna w regionie

02.11.2015

W III lidze MKS Ełk zremisował 1:1 mecz na własnym stadionie przeciwko Huraganowi Morąg. Bramkę dla ełczan zdobył w 55 minucie spotkania Michał Pietroń. Również remisem, ale bezbramkowym zakończyło się spotkanie Rominty Gołdap z MKS-em Korsze. Po 15 kolejkach Rominta z 20 punktami zajmuje 11 miejsce w tabeli. MKS Ełk z dorobkiem 34 punktów jest na miejscu drugim. W grupie podlaskiej IV ligi Wigry II Suwałki przegrały wyjazdowe spotkanie z Hetmanem Tykocin 2:1. Jedyną bramkę dla suwalczan zdobył w końcowych minutach spotkania Konrad Petelski. Po 13 kolejkach rezerwy Wigier z jedenastoma punktami zajmują 16 miejsce w tabeli. W klasie okręgowej kolejne zwycięstwo notuje Sparta Augustów. Tym razem na wyjeździe pokonali 2:4 zespół Skry Wizna. Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Victorii Jedwabne z Pomorzanka Sejny. Po 12 kolejkach Pomorzanka ma 24 punkty i zajmuje trzecie miejsce. Sparta z dorobkiem 36 punktów jest liderem tabeli.