Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

POGODNE SUWAŁKI CUP

12.09.2016

24 osoby z Suwałk, Sejn, Żegar, Sokołowa oraz Krzywego wzięło udział w turnieju tenisowym POGODNE SUWAŁKI CUP. Pojedynki rozgrywane były systemem pucharowym, który gwarantował każdemu rozegranie przynajmniej dwóch meczów. Zwycięzcami została para Robert Usarek i Wiktoria Cherubin, którzy w finale pokonali 9:1 Pawła Czernialisa i Marię Kuczyńską Szulcbacher. W meczu o 3 miejsce Adam Cąkała i Kornelia Zielińska okazali się lepsi od Karola Szymańskiego i Mateusza Matulewicza (6:1). Trzy najlepsze pary zostały nagrodzone pucharami oraz pamiątkowymi certyfikatami. Wszyscy uczestnicy mieli zapewniony poczęstunek. Podczas turnieju odbyła się także ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych zawodników cyklu Grand Prix tenisa o Puchar Prezydenta Suwałk, który rozgrywany był w lipcu i sierpniu.