Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki 1:0

22.09.2015

Zła passa trwa. Wigry Suwałki przegrały wyjazdowe spotkanie z Pogonią Siedlce 1:0. Z powodu modernizacji stadionu w Siedlcach spotkanie rozegrano w Pruszkowie. Jedyną bramkę zdobył w 23 minucie napastnik Pogoni, Adam Duda. W kadrze Wigier na ten mecz zabrakło Marcina Tarnowskiego, Aleksandara Atanackovicia i Maksima Rafalskisa. Biało-niebiescy słabo zaprezentowali się szczególnie w pierwszej połowie. Dobrą okazję do zdobycia gola miał Kamil Adamek, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem zabrakło skuteczności. Już w przerwie meczu trener Zbigniew Kaczmarek dokonał dwóch zmian. Na placu gry pojawili się Damian Gąska i Dawid Makaradze. Wigry zaczęły grać bardziej ofensywnie i częściej oddawały strzały na bramkę, ale jednobramkowej straty nie udało się odrobić.

Po 9 kolejkach Wigry z 11 punktami znajdują sie na 10 miejscu. Kolejne spotkanie w niedzielę. Na miejski stadion w Suwałkach przyjadą piłkarze Dolkana Ząbki.