Porażka na koniec zgrupowania

27.02.2016

W ostatnim meczu kontrolnym podczas zgrupowania na Cyprze Wigry Suwałki przegrały z drugim zespołem FK Krasnodar 1:2. Gola dla suwalczan zdobył Marko Brtan. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Wigier. Suwalczanie długo utrzymywali się przy piłce i przeprowadzali oskrzydlające akcje. Prowadzenie zdobyli jednak po stałym fragmencie, a celnym strzałem przy samym słupku popisał się Marko Brtan. Wigry mogły podwyższyć prowadzenie, ale zabrakło precyzji. Po przerwie młodzi Rosjanie rzucili się ataków. Efektem były dwa gole, które padły po indywidualnych błędach obrońców Wigier.

W niedzielę piłkarze wrócą do Suwałk. Od poniedziałku będą przygotowywać się na własnych obiektach do piątkowego meczu I ligi z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz rozpocznie się o 18.00 na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze w Suwałkach.