Przegrana Wigier

26.03.2017

Kolejna przegrana piłkarzy suwalskich Wigier. W meczu wyjazdowym biało-niebiescy ulegli 1:2 Stali Mielec. Pierwszą bramkę dla gospodarzy, w 51 minucie, strzelił Krzysztof Drzazga. Na 1:1 siedem minut później wyrównał Damian Kądzior, a wynik meczu w 70 minucie ustalił ponownie Drzazga. Obecnie Wigry Suwałki zajmują szóste miejsce w tabeli. W 24. kolejce w najbliższy piątek (31.03) suwalczanie na stadionie przy ulicy Zarzecze podejmą GKS Tychy. Początek spotkania o godz. 19:00.

Stal Mielec 2:1 (0:0) Wigry Suwałki

Bramki: 51′, 70′ Drzazga – 58′ Kądzior.

Stal: 12. Tomasz Libera – 26. Dominik Sadzawicki, 2. Sebastian Zalepa (89, 5. Boris Milekić), 3. Krzysztof Kiercz, 23. Krystian Getinger – 17. Krzysztof Drzazga (83, 14. Piotr Głowacki), 10. Wasił Panajotow, 6. Piotr Marciniec, 31. Kamil Radulj (80, 13. Przemysław Lech), 9. Mateusz Cholewiak – 20. Aleksandyr Kolew.

Wigry: 30. Hieronim Zoch – 18. Janusz Bucholc, 19. Maciej Wichtowski, 5. Václav Cverna, 15. Frank Adu Kwame – 14. Omar Santana (82, 20. Adam Ryczkowski), 4. Adrian Karankiewicz, 17. Łukasz Wroński (46, 9. Miłosz Kozak), 11. Damian Kądzior, 25. Damian Gąska – 28. Kamil Adamek (61, 24. Kamil Zapolnik).

Żółte kartki: Getinger, Kiercz, Zalepa – Santana.

Widzów: 3224.