Przegrana z liderem

03.05.2017

MKS Ełk przegrywa z liderem III ligi. W środę (3.05) ełczanie grali w Nowym Mieście Lubawskim z tamtejszą Drwęcą. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy. Spotkanie zaczęło się dobrze dla MKSu, który w 19. minucie wyszedł na prowadzenie po golu Patryka Rosolińskiego. Radość nie trwała jednak długo, bo już 4 minuty później Drwęca wyrównała, a jeszcze przed końcem pierwszej połowy dołożyła kolejne trafienie. Zwycięstwo gospodarze przypieczętowali w ostatnich minutach meczu, zdobywając trzecią bramkę. Tym samym piłkarze z Nowego Miasta Lubawskiego utrzymują się na szczycie tabeli, a MKS pozostaje na 12. pozycji.

Kolejne spotkanie ełczanie zagrają u siebie już w najbliższą sobotę (6.05). Ich przeciwnikiem będzie Sokół Ostróda. Początek meczu na stadionie miejskim w Ełku o godz. 17.