Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Radio 5 Trail rusza w trasę. Widzimy się w niedzielę w Ełku!

11.07.2019

Ełk

Sławomir wystąpi na plaży miejskiej w Ełku. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (14.07) w ramach Mazurskiego Lata Muzycznego.
Impreza będzie również pierwszym przystankiem na wakacyjnej trasie najciekawszych wydarzeń w ramach cyklu Radio 5 Trail.

Mobilne studio Radia 5 pojawi się na tak zwanej starej plaży miejskiej w Ełku. Wspólnie ze sponsorami przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i zachęcamy Was do wspólnej zabawy już od godziny 18.00! Nie zabraknie konkursów z nagrodami, a Ci, którym starczy odwagi, będą mogli za pośrednictwem mobilnego studia przekazać pozdrowienia swoim najbliższym, zapowiedzieć piosenkę czy przedstawić prognozę pogody. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy dorosłych i dzieci, mieszkańców i turystów – słowem wszystkich, którzy potrafią i chcą się dobrze bawić. W naszym mobilnym studiu nie zabraknie również rozmów z włodarzami miast, gwiazdami muzyki i tymi, którzy sprawiają, że latem mieszkańcy i turyści nie narzekają na nudę.

Podczas niedzielnego wydarzenia oprócz Sławomira, autora znanych wszystkim hitów jak „Miłość w Zakopanem” czy „Weekendowy Korsarz”, zobaczymy i usłyszymy zespoły Drift, Nazir i Majkel.

Dodajmy, że podczas tegorocznych wakacji, podążając tropem najciekawszych imprez w regionie, nasze mobilne studio pojawi się również 17 sierpnia w Olecku i 31 sierpnia w Augustowie.

Źródło: Radio 5
Autor artykułu: jwe