Recman Cup 2016

01.08.2016

Na kortach ceglanych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zakończył się najbardziej prestiżowy amatorski turniej tenisowy mężczyzn w regionie pod nazwą Recman Cup 2016. Do Suwałk przyjechało 42 tenisistów z całej Polski z takich miast jak: Warszawa, Kraków, Olsztyn, Suwałki czy. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był 13-letni Stefan Kopta z Krakowa, natomiast najstarszym zawodnikiem 63-letni Piotr Ławski. Zwycięzcą turnieju został Marcin Rapacki z Olsztyna, który w finale pokonał 9:5 obrońcę tytułu z ubiegłego roku Roberta Usarka z Suwałk. Trzecie miejsce zajął Andrzej Zabłotniak z Wołomina, który pokonał 9:5 Rafała Sitarza, również z Wołomina. Nie jest to koniec tenisowych atrakcji, jakie w tym roku przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. W najbliższą sobotę, 6 sierpnia zostanie rozegrany trzeci turniej singlowy z cyklu Grand Prix o puchar Prezydenta Suwałk.