RESO Akademia 2012 – KU-AZS UW 3:2

17.04.2018

Piłkarki nożne RESO Akademia 2012 Suwałki wygrały 3:2 ze stołecznym zespołem KU-AZS UW. Mecz odbył się w niedzielę (15.04) w Warszawie. Od pierwszego gwizdka sędziego oba zespoły ruszyły do gry o pełną pulę punktów. W pierwszej połowie meczu padły dwa gole – po jednym dla każdej drużyny. Do przerwy pozostał remis 1:1. Na drugą połowę suwalczanki wyszły zmotywowane i nastawione na zdobywanie bramek. Zawodniczka z Suwałk – Aleksandra Bieryło skompletowała w tym meczu hattricka.

– Oba zespoły zostawiły na boisku dużo zdrowia. Pogoda też nie ułatwiała gry. Strzeliliśmy o jedną bramkę więcej od rywali i trzy punkty jadą z nami do Suwałk – podsumował spotkanie Grzegorz Twarowski, trener RESO Akademii 2012.

Kolejny mecz ligowy RESO Akademia 2012 Suwałki rozegra w Ząbkach z tamtejszą Ząbkovią w niedzielę, 29 kwietnia, o godz. 14:00.

KU AZS UW Warszawa 2: 3 RESO Akademia 2012 Suwałki 2:3 (1:1)