RESO Akademia 2012 Suwałki – GKS Wilga Garwolin

14.04.2018

Wynikiem 2:1 zakończyło się niedzielne (08.04) spotkanie XIII kolejki II ligi kobiet, podczas której zmierzyły się zawodniczki RESO Akademia 2012 Suwałki – GKS Wilga Garwolin. W pierwszym kwadransie gry piłkarki RESO Akademii 2012 narzucały swój rytm przeciwniczkom, raz po raz zbliżając się w okolice pola karnego gości. Przyniosło to efekt w postaci bramki w 13. minucie, kiedy Aleksandra Bieryło wykorzystała prostopadłe podanie Zuzanny Skrodzkiej. W 38. minucie dwójkowa akcja Łada – Bieryło, przyniosła podwyższenie prowadzenia, a swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobyła Bieryło. Ataki piłkarek z Garwolina przyniosły efekt w 65. minucie, kiedy zdobyły bramkę kontaktową. Po zaciętej rywalizacji ostatecznie trzy punkty zostały w Suwałkach.