Siatkarski weekend z SUKSS

11.12.2017

Siatkarski weekend z Suwalskim Uczniowskim Klubem Sportowym Siatkówki. W sobotę (09.12) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach rozegrane zostały dwa mecze kadetów. SUKSS 2 pokonał UKS Mikolo Sokółka 3:0, natomiast SUKSS 1 zdecydowanie wygrał z MUKS 15 Białystok 3:0. SUKSS 1 umocnił się na pozycji lidera Mistrzostw Województwa, SUKSS 2 zajmuje trzecie miejsce. W niedzielę (10.12) w czterech salach gimnastycznych, na 8 boiskach, Szkoły Podstawowej nr 10 odbył się największy turniej mini siatkówki w województwie podlaskim. W Mikołajkowym Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Prezesa SUKSS Suwałki walczyło 57 drużyn, łącznie 177 młodych siatkarzy z Suwałk, Białegostoku, Gołdapi, Moniek, Giżycka, Białowieży oraz Sejn.