Ślepsk wiceliderem

18.11.2015

Siatkarze Ślepska Suwałki nie zwalniają tempa. W ósmej kolejce siatkarskiej I ligi suwalczanie przed własną publicznością wygrali 3:1 z Energą Omis Ostrołęka i odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu. Mimo pracowitego weekendu, podczas którego suwalscy siatkarze rozegrali dwa pięciosetowe pojedynki z Krispolem Września, po zawodnikach nie widać było zmęczenia. Pierwsze dwa sety padły łupem gospodarzy. 25:22 w pierwszym i 25:17 w drugim. Rywale z Ostrołęki, którzy w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu wyjazdowego zmniejszyli straty w trzecim secie wygrywając 25:23. Na więcej jednak tego wieczoru liczyć nie mogli. Ślepsk wrócił do gry w czwartej odsłonie, wygrał 25:18 i całe spotkanie 3:1. MVP meczu został Łukasz Rudzewicz. Zwycięstwo pozwoliło siatkarzom Ślepska awansować w tabeli na drugą lokatę. Pierwsza w tabeli ekipa Spały ma tyle samo oczek (18) i prowadzi tylko dzięki lepszemu bilansowi małych punktów. Kolejne spotkanie już w sobotę. Ślepsk gra w Szczecinie z Espadonem.