Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Sukcesy młodych tenisistów

26.08.2019

Olsztyn / Łomża

Miniony weekend (24-25.08) upłynął pod znakiem sukcesów młodych tenisistów z regionu. Podopieczni trener Aleksandry Krukowskiej z powodzeniem rywalizowali na kortach północno-wschodniej Polski.

Paulina Aleksandrowicz sięgnęła po pierwsze miejsce Mistrzostw Województwa Podlaskiego w kategorii kadetek, pokonując w finale Agatę Dębek (Ostrów Mazowiecka). Warto wspomnieć, że 13-letnia tenisistka z Augustowa zdobyła tytuł najlepszej w województwie podlaskim już po raz piąty.

Świetnie zaprezentował się także 12-letni Piotr Sadłowski. Suwalczanin zwyciężył w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Olsztynie, gdzie w finale pokonał Macieja Furmana (Toruń).

O sukcesach Sadłowskiego wspominaliśmy w ubiegłym roku, w ramach spotkania z Gościem Radia 5: https://archiwum.radio5.com.pl/opowiadali-o-sukcesach.

Źródło: Radio 5