Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

SUKSS mistrzem województwa

01.06.2017

SUKSS Suwałki mistrzem województwa podlaskiego w mini siatkówce chłopców. W Finale Mistrzostw, który odbył się w Białymstoku uczestniczyło osiem najlepszych zespołów województwa wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Suwałki reprezentowały trzy zespoły SUKSS. Zwyciężyła drużyna SUKSS 2 (Kacper Zackiewicz, Bartosz Borkowski, Sebastian Sowa) wygrywając wszystkie mecze 2:0. Drużyna SUKSS 1 (Bartosz Harackiewicz, Oskar Żukowski) zajęła czwarte miejsce natomiast drużyna SUKSS 3 (Jakub Danielewicz, Mateusz Małyszko, Kacper Staśkiewicz) zajęła ósme miejsce. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Zwycięska drużyna awansowała do Finału Mistrzostw Polski w mini siatkówce chłopców Kinder+Sport, które odbędą się 26-29 czerwca w Zabrzu.