Trzy medale Panzer Suwałki

29.02.2016

Otwarte Mistrzostwa Litwy w Kickboxingu odbyły się w dniach 27-28 luty w Wilnie. W zmaganiach udział wzięli zawodnicy z Polski, Litwy, Białorusi, Łotwy, Estonii, Anglii, Słowacji, Rosji, Macedonii i Mołdawii. Suwalski klub kickboxingu „Panzer Suwałki” reprezentowało 7 zawodników , którym udało się zdobyć trzy medale. Łukasz Szczodruch wywalczył złoto w kategorii senior do 84 kilogramów, zdecydowanie pokonując utytułowanych zawodników z Litwy. Adam Dubin zdobył srebro w kategorii senior do 94 kilogramów, przegrywając w finale, po wyrównanej walce z Mistrzem Świata z Polski. Trzeci medal zdobył debiutant – Adrian Rzatkowski po przegranym półfinale z zawodnikiem z Polski w kategorii do 89 kilogramów wywalczył brąz.