Trzy punkty wracają do Sosnowca

17.05.2017

Wigry Suwałki, po bardzo słabym spotkaniu, przegrały w meczu 31. kolejki Nice I ligi z Zagłębiem Sosnowiec 0:3. Suwalczanie nie wykorzystali potknięć walczących o awans rywali i spadli tym samym na 7. miejsce w tabeli. Piłkarze Zagłębia przerwali tym samym serię Wigier, które nie przegrały czterech ostatnich spotkań. Bramki dla gości zdobywali w 21. minucie Tomasz Nowak, Martin Pribula w 57. oraz Wojciech Łuczak w 63. minucie meczu.

Kolejne spotkanie biało-niebiescy rozegrają na wyjeździe. 21. maja w Głogowie zmierzą się z tamtejszym Chrobrym. Początek meczu o godzinie 17:00.

Wigry Suwałki – Zagłębie Sosnowiec 0:3 (0:1)
Bramki: Tomasz Nowak 21′, Martin Pribula 57′, Wojciech Łuczak 63′

Wigry Suwałki: Hieronim Zoch – Janusz Bucholc (71′ Łukasz Wroński), Maciej Wichtowski, Rafał Remisz, Frank Adu Kwame – Damian Kądzior, Rafał Augustyniak (46′ Miłosz Kozak), Mateusz Radecki, Omar Santana, Damian Gąska (60′ Kamil Adamek) – Kamil Zapolnik.

Zagłębie Sosnowiec: Jakub Szumski – Konrad Budek, Arkadiusz Najemski, Łukasz Bogusławski, Żarko Udovicić – Robert Bartczak, Łukasz Matusiak, Sebastian Milewski (87′ Igor Krzykowski), Tomasz Nowak, Martin Pribula (62′ Konrad Michalak) – Wojciech Łuczak (71′ Michał Fidziukiewicz).

Żółte kartki: Remisz (Wigry) oraz Matusiak (Zagłębie).

Sędzia główny: Paweł Pskit (Łódź).