Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Wigry Suwałki – Polonia Warszawa 0:0

24.02.2016

W kolejnym meczu kontrolnym podczas zgrupowania na Cyprze Wigry Suwałki zremisowały z Polonią Warszawa 0:0. Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy ze stolicy, którzy byli bliżsi zdobycia gola. Po 20 minutach gry inicjatywę przejęli suwalczanie, ale  również nie potrafili przełożyć tego na gole. Rywale, szczególnie w drugiej połowie, często uciekali się do fauli. – „Piłkarsko byliśmy zdecydowanie lepsi, ale zabrakło nam skuteczności. Zawodnicy Polonii trochę przesadzili z faulami. Grali zdecydowanie za ostro, szczególnie w drugiej połowie” – mówi Zbigniew Kowalewski, kierownik drużyny Wigier. Ostatni sparing na Cyprze Wigry rozegrają w najbliższą sobotę. Ich rywalem będzie drużyna U-21 Kubania Krasnodar.