Słuchaj nas online SUWAŁKI | EŁK

Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn 1:0

30.06.2018

W drugim meczu kontrolnym przed sezonem 2018/2019 Nice I Ligi Wigry Suwałki pokonały Stomil Olsztyn 1:0. Spotkanie rozegrano na Stadionie Miejskim w Gołdapi. Zwycięską bramkę w 64. minucie meczu zdobył Jonatan Straus, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Karola Mackiewicza z rzutu rożnego.

W sobotnim (30.06) sprawdzianie Kamil Socha, nowy szkoleniowiec suwalskiego zespołu, dał szansę zaprezentowania się nie tylko nowym zawodnikom, ale również wychowankom. Oszczędzał przy tym swoich podopiecznych, gdyż już w poniedziałek (02.07) biało-niebieskich czeka podróż do Kępy (woj. mazowieckie), gdzie rozegrają mecz z utytułowanym CFR Cluj, mistrzem Rumunii. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
Bramka: Jonatan Straus 64′

Wigry Suwałki: (I połowa) Damian Węglarz – Wojciech Kuriata, Adrian Piekarski, Konrad Poprawa, Bartosz Olszewski, Damian Pawłowski, Dawid Polkowski, Krystian Słowicki, Piotr Kwaśniewski, Robert Bartczak, Aron Stasiak.

(II połowa) Hieronim Zoch – Jonatan Straus, Adrian Piekarski, Łukasz Szczerbowski, Paweł Olszewski, Karol Mackiewicz, Filip Karbowy, Bartosz Gużewski, Dawid Polkowski, Paweł Kaczmarczyk, Kamil Sabiłło.

Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński (46′, Adrian Serowiec) – Janusz Bucholc (46′, Lukáš Kubáň), Łukasz Sołowiej (46′, Jakub Mosakowski), Ernest Dzięcioł, Wojciech Dziemidowicz (46′, Remigiusz Szywacz, 80′ Adam Paliwoda) – Wołodymyr Tanczyk (46′, Tomasz Zając), Łukasz Jegliński (80′, Hubert Szramka), Paweł Głowacki (46′, Igor Biedrzycki), Marcin Stromecki (80′, Maciej Serbintowicz), Aleksander Tomasz (46′, Piotr Głowacki) – Mateusz Mętlicki.

Źródło: Radio 5 / Wigry Suwałki