Wrócili z medalami

18.12.2017

Z medalami, do domów wrócili reprezentanci Suwałk i Olecka biorący udział w Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców. Na turniej, który odbył się w sobotę (16.12) w Koszalinie, zjechało 160 zawodników z 50 klubów z całej Polski. Suwalski klub reprezentowało sześcioro zawodników. Złote medale zdobyli Daniel i Damian Biłbak oraz Aleksandra Mozerys. Brąz wywalczył Michał Karpowicz. O sukcesie, mogą też mówić wychowankowie Oleckiej Szkoły Sztuk Walki Karate Kyokushin. Angelika Rejterada i Filip Maksimowicz, podopieczni trenera Wojciecha Rejterady, wywalczyli dwa brązowe medale.

Suwalski Klub Karate Kyokushin:

Młodzieżowcy – Daniel Biłbak, I miejsce kumite do 70 kg , Damian Biłbak I miejsce kata, Michał Karpowicz II miejsce kata. Juniorka – Aleksandra Mozerys I miejsce kumite do 60 kg.

Olecki Klub Karate Kjokushin:

Angelika Rejterada – II miejsce w kategorii kumite kobiet do 55 kg, Filip Maksimowicz – II miejsce w kategorii mężczyzn powyżej 80 kg.