Zdecydowały cztery minuty

09.09.2018

Morąg

Praktycznie do ostatnich minut ważyły się losy pojedynku Mazura Ełk z Huraganem Morąg. Ostatecznie ełczanie przegrali 1:2, a decydującą o zwycięstwie bramkę dla piłkarzy z Morąga zdobył Rafał Maciążęk w czwartej minucie doliczonego czasu.
Wynik meczu otworzył dla Morąga w 31. minucie Rafał Kruczkowski. Na wyrównanie ełczan czekaliśmy pół godziny. W 68. minucie piłkę do siatki Huraganu wpakował Mariusz Łapiński. Gdy już się wydawało, że Mazur zremisuje w Morągu, szybką akcję przeprowadzili piłkarze Huraganu. W 94. minucie gola na wagę zwycięstwa dla reprezentacji Morąga zdobył Rafał Maciążęk.

To nie był dobry weekend dla piłkarzy z naszego regionu, bo porażkę zanotował też Znicz Biała Piska. Piłkarze z Białej Piskiej ulegli Lechii Tomaszów Mazowiecki 1:2.

Źródło: Radio 5, MKS Mazur Ełk