Zwycięstwo Mamr

03.09.2018

Giżycko, Braniewo

Zwycięstwo piłkarzy z Giżycka. Mamry pokonały na wyjeździe Zatokę Braniewo 2:1. Dzięki wygranej drużyna z nad Niegocina awansowała z 11. na 7. miejsce w tabeli. Zawodnicy trenera Zbigniewa Marczuka niewątpliwie zasłużyli na gromkie brawa.

W 24. minucie gospodarze wykorzystali okazję i objęli prowadzenie po strzeleniu gola z rzutu karnego, ale radość trwała zaledwie 12 minut. Piłka uderzona z dużej odległości przez Błażeja Drężka wpadła w siatkę miejscowych wyrównując stan meczu na 1:1.

W 70. minucie Krystian Wiszniewski wyprowadził gości na prowadzenie, które giżycczanie dowieźli do końcowego gwizdka.

W najbliższym tygodniu Mamry rozegrają dwa mecze. W piątek (7.09) o godz. 17.00 zobaczymy giżycczan w Mrągowie w starciu o punkty z wiceliderem Mrągowią, a już następnego dnia w samo południe rywalem drużyny Mamr w towarzyskim pojedynku będzie białostocka Jagiellonia.

Ten mecz uświetni obchody 70-lecia powstania klubu nad Niegocinem.

Źródło: Radio 5